Zasílání novinek e-mailem

V rámci budování informačních alternativ k Facebooku provozuji zasílání informačních e-mailů. Není to žádné bombardování zprávami, bude se jednat nanejvýš o 5 e-mailů do roka a svůj souhlas se zasíláním můžete kdykoli odvolat. Pokud máte zájem o zasílání zpráv a novinek k tématu rumunských Slováků – reemigrantů, prosím odešlete na adresu radioc@seznam.cz e-mail se zprávou „novinky-reemigranti“. Pokud máte zájem o zasílání zpráv také k jiným tématům mého zájmu (historie, politika, společnost, Jeseníky, staré fotografie aj.), uveďte ve zprávě „novinky-vše“.

14 komentářů u „Zasílání novinek e-mailem“

 1. Dekuji za pridani do skupiny pro odesilani mailu :-) Jsem rada, ze tato skupina existuje :-)

 2. Jmenuji se A ežka Hodková Patřím do rodiny Jana Valíčka Terezy Stanikové. Byly celke m tři kluci a dvě děvčata. Jiří, Ondřej František, Marie a markéta. Nikdo už nežije. Jsem dcerou Marie, Narozenou v roce 1927. Přivezla si mne když sloužila v Maďarsku u gazdy Blahuta. Jsem jeho dcerou. Nikdy jsem ho nepoznala. Když jsem se to dozvěděla a napsala mu , dopis přišel zpět. Jsem sama, stará a nemám rodinu. Nevím jak bych někoho našla. N arodila jsem se va Valea- Ungurului okres Salaj. Nevím kde hledat.

 3. Dobry den měla bych zájem o cd s písničkamaz Bihoru nevím jak si to obědnat proto píšu sem .muj email xmarketa.malakovaseznam.cz telefon 728919997 děkuji za odpověd a prosím o data kam to zaplatit …

 4. Dobrý den pane Oceláku,
  nyní jsme dostala do rukou Vaši knihu, už se na ni moc těším. Jsem pozůstalá po rodině Poláčků ze Záblatí u Prachatic. Mohu poprosit je možné získat nějaké informace a fotografie. Dívala jsem se, že i Vy jste potomek Poláčků:-)že by příbuzní.
  Babička Anna Charrlota Poláčkuvá, provdána za Juraje Pěšla, byla z 12 dětí, byly tam 2 Charlloty a prababička byla Antonie. Jsem ráda vždy, když čtu o jejich minulosti atd.
  moc děkuji za nějakou zprávu. Renata Mottlová

  1. Dobrý večer, paní Mottlová, díky za zprávu, Poláčků ovšem bylo hodně a není to ani pro mě přímá příbuznost, takže tady bych nehledal. Pokud byste chtěla nějaké hledání do minulosti, tak to je možné, mrkněte na odkaz “Chci rodokmen”. S fotografiemi málo platné, ty je nejlépe hledat u příbuzenstva…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *