16.11.2015

Povedená fotografie z Bodonoše (Budoi), rodina Furikova, někdy mezi lety 1940-42. Fotografii poskytla paní Jana Šmirková. Dospělí zleva: Anna Furiková (později Sedláková), Julie Furiková (vd. Bučková), Anna Furiková (roz. Bigasová), Ondrej Bučko, Ilona Furiková, Marie Furiková (vd. Maškarová).

3 komentáře u „16.11.2015“

 1. Pane Ocelák,opravuji údaje na foto mé rodiny.Zleva Anna Furiková, později provdaná Sedláková, Julie Furiková již provdaná Bučková s dcerou Annou Bučkovou/miminko/ a v uniformě maďarské armády její manžel Ondrej Bučko, Anna Furiková, roz. Bigaszová,Helena Furiková, později provdaná Žižková, Julie Marková, roz. Sedláková.Zleva děti Josef,Jan a Marie Markovy.Foto je před rodným domem rodiny Furiků v Budoi/Bodonoš/ konec roku 1942 nebo leden 1943.Sestřenice v peřince je narozená 23.12.1942.Omlouvám se za prvotní nepřesné údaje.

  1. Přeji hezký den,
   moje prababička Anna Kalamárová roz. Bigasová také pochází z Rumunska z Bodonoše. V roce 1947 se přestěhovali na Šumavu na Nový Svět, kde kolem roku 1955 zemřela. Dávám dohromady informace o našem rodu, mohl bych vás kontaktovat?
   S pozdravem Luboš Futera

  2. Dobrý den paní Šmirková. Jmenuji se Jiří Furik. Můj otec se jmenoval Josef Furik a narodil se v Bododnoši babičce Anně a dědečkovi Josefovi v roce 1939. Pak se odstěhovali do Rýmařova,
   nebo Janovic. Měl sestry Annu a Julii.
   Tety Bučkova a Sedláková bydleli v Rýmařově u Okálu.
   Mohla byste mi něco o nich napsat?
   Děkuji, Jiří

   M.778 701 732

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *