4 komentáře u „100_7396“

  1. Dobrý den! Moji rodiče maji taky v dokladech jmena Koišová nebo Račakova. Možna jsme přibuzní. S pozdravem Daniel.

  2. Dobrý den paní Prachařová,moje maminka je Veronika Račáková 1949 (narozena Kunčice u ST.Města)..dcera Štefana Račáka a Julie Valíčkové pocházející z obce Šarany.Také se pídím po koříncích rodiny a o dědečkových sourozencích nemám žádné informace.Myslíte,že i přes četnost toho našeho příjmení je možná spřízněnost s Vaší babičkou? Mějte s hezky..

  3. Milý příteli, děkuji za vzácné informace. Mail jsem dostala dnes a jsem zatím na začátku prohlížení. Moji rodiče reemigrovali z oblasti Bihor v r.1947. Nejdříve byli chvíli na Šumavě v Kaplicích a okolí. V r. 1948-49 se nastěhovali do Javorníku ve Slezsku a do Vidnavy, do prázdných vysídlených domů.
    Táta Juraj Vršan r.1926, zemřel 1982, byl synem Jana Vršana a Veroniky roz. Račáková. Maminka Margita roz. Koišová, dcera Ondřeje Koiše a Marie roz.Šubová. Oba rodiče měli sedm sourozenců. Z tátovy strany již nežije nikdo a z maminčiny strany zůstává sama-r.1932 nar. Bihor Magurič.
    Tisíceré díky za tolik materiálu. Moji rodiče nemají žádné dokumenty z Rumunska pouze přeložený rodný list. Po babičce a dědečkovi ani z jedné strany nemám žádnou dokumentaci, bohužel. Ráda se ještě podívám na dobové fotografie. Přeji Vám hodně síly a úspěchu ve skládání těchto vzácných dokumentů. S obrovskou úctou zdravím za celou rodinu. Anna Prachařová

    1. Dobrý den! Moji rodiče maji taky v dokladech jmena Koišová nebo Račakova. Možna jsme přibuzní. S pozdravem Daniel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *