13-10-2018

Od pondělka mi prší do mailu objednávky na knížku. Mám z nich velkou radost a děkuju vám za ně. Pomalu se jimi prokousáváme a odesíláme z Rýmařova jeden balíček za druhým. Několik technických připomínek:

1) Od příštího týdne počítám i s rozesíláním na Slovensku, a to – díky několika ochotným lidem – za docela rozumné vnitrostátní poštovné. Kromě toho by měla být možnost osobního převzetí v Lučenci, Zvolenu, Trnavě, Partizánském, Seredi.

2) V prodeji zatím v rýmařovském infocentru, postupně bude k dostání i v některých jednotlivých knihkupectvích (nejdříve Znojmo, Hodonín, další budou přibývat hlavně na Šumavě). Máte-li spřátelené knihkupce, můžete je na knihu upozornit. Aneb jak se říkávalo, „žádejte u dobrých knihkupců“ :-)

3) Osobní předání zatím možné v Rýmařově, brzy v Praze, jednorázově na přednáškách 20. 10. ve Vyšším Brodě a 3. 11. ve Volarech. Kdo ví, že ve Vyšším Brodě nebo ve Volarech bude chtít knihu, prosím rezervujte si mailem. Platbu (samozřejmě bez poštovného) budu prosit v každém případě na účet.

4) Připomínám radši, že kniha se primárně týká Slováků z bihorsko-salajské oblasti Rumunska, nikoli dolnozemských Slováků z okolí Nadlaku. Mrzelo by mě, kdyby se někdo těšil, objednal a pak byl zklamán.

5) Kdyby měl někdo v nejbliží době cestu autem ze severní Moravy na Šumavu a byl ochoten si naložit metrák až dva metráky nákladu, prosím o zprávu.

To se mi líbí:

1 komentář u „13-10-2018“

  1. Dobry den, chcel by som si objednat u Vas knihu Reemigranti, viete mi to poslat aj do nemecka? Moste mi poslat aj platobne podmienky vcetne postovneho a kde to mam uhradit.
    Dakujem

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *